AVRUPA,  İTALYA,  WANDERPEDİA,  YURTDIŞI

Her Ay Noel Kutlanan Otel, İtalya

İtalyan Alpleri’nde bu zarif, aile dostu otelde tüm yıl boyunca Noel!

Monte Rosa’nın eteğinde küçük bir köy olan Riva Valdobbia’da bulunan Mirtillo Rosso Family Hotel, Noel’i tüm formları ve neşeli ruh halleriyle kutluyor. Şenlikli ışıklar ve zarif tatil süsleri, tatilin büyüsünü hayata geçirirken, eğlenceli aktiviteler çocuklu aileler için unutulmaz anlar yaşatıyor.

noel oteli

Çağdaş Alp tarzında ve nötr renklerle dekore edilmiş şık odalar, muhteşem dağ ve kış manzaraları gösteren çarpıcı duvar resimleri süslenmiştir. Mobilyalar modern ve minimalisttir. Tavandan tabana pencereler, bol miktarda doğal ışığın akmasına izin vererek mekanı aydınlık, taze ve havadar hale getirir.

Otel geneli aileler düşünülerek geliştirilmiştir. Petit Comfort ünitesinden, kendi panoramik küvet ve buhar odasına sahip olan özel Mirtillo Spa Suite’e, hepsinde geniş bir gardırop alanı, oyun alanları ve ücretsiz çay-kahve bulunuyor.

noel oteli

Büyükler mükemmel İtalyan şarapları ve mutfağının tadını çıkarırken küçükler eğlenceli aktiviteler ile vakit geçirebilir.

İtalya Alplerinin  en fazla turist alan kayak merkezleri de bölgededir. Bölgede sürekli düzenlenen şarap turlarına , civar köy gezilerine , sergilere katılabilirsiniz.

Civarda mutlaka görmeniz gereken ortaçağ kaleleri Di Verres Kalesi, Graines Kalesi ve şuan müze olarak kullanılan Calderini kalesini yapılacaklar listenize eklemenizde fayda var.

Alplerin muhteşem doğasında doğal göller gezilerine katılabilirsiniz. Fate , Gover ve Blu gölleri alp dağlarının eteklerinde küçük italyan köylerinin cazibesiyle birlikte size unutulmaz fotoğrafik anılar sunarlar.

Bölgedeki etkinlikler , kayak merkezlerine giriş ücretleri ve gezilecek yerler ile ilgili buradan bilgi alabilirsiniz.

Bir Noel ruhu meraklısıysanız , İtalya’nın Mirtillo Rosso Family Hotel’inde her ayın 25’inde de kutlanıyor.

Ayrıca Noel severler için Avrupa’daki En iyi Noel Marketleri bulunan şehirler ile ilgili yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

İtalya da güzel bir yaz tatili planlayanlar için mutlaka ziyaret etmeniz gereken birbirinden güzel İtalya köylerini sıraladığımız yazımıza da buradan ulaşabilirsiniz.

Elbetteki İtalyan mutfağı ile aşk yaşayanları da unutmadık denemeniz gereken İtalyan yemekleri ile ilgili yazımıza da buradan ulaşabilirsiniz.

Fotoğraflar otelin resmi web sitesinden alıntıdır.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir