WORK WITH ME

Seyahat blogu endüstrisi her geçen gün daha da büyüyor. Anketlere göre, insanların % 80’i bağımsız seyahat etmeyi tercih ediyor . Bunların % 50’si seyahat bloglarında seyahat ilham kaynağı arıyor. Ülkemizde de bloggerlar güncel bilgi için güvenilir bir kaynak olarak kabul ediliyor ve gerçek yaşam deneyimi için değerli kılınıyor.

Nasıl İş Birliği Yapabiliriz ?

Gezgin Sandalet basın gezileri, ortaklıklar, incelemeler, sponsorluklar için kullanılabilir. Markanızı, blog ve sosyal kanallar aracılığıyla edindiği deneyimlerden önce, sırasında ve sonrasında okurlarına ve takipçilerine tanıtabilir. Seyahat etmekle gerçekten ilgilenen kişilerin bu konuda bilgi sahibi olacağından emin olabilirsiniz. Gezgin Sandalet ile çalışmak, ürün ya da markanızdaki deneyimine göre profesyonel ve doğru bir incelemeyi garanti eder. Yapılan iş birliği için uygun zemini hazırlar.  Ortaklıklar arasında konaklama, turlar, etkinlikler,ulaşım, yemek deneyimi, aktiviteler, kitaplar ve okurları için ilginç ve değerli olduğu sürece seyahatle ilgili herhangi bir şey bulunabilir.

Sosyal medya, Seo Uygun Makale

Başlattığınız yeni bir ürününüz var ? Gezgin Sandaletin bir Instagram gönderisinde sitenize, instagram sayfanıza  bağlantı vererek iş birliği yapabiliriz. Otelinizi ,restoranınızı yada şirketinizi yayınlanacak bir  makalede deneyimleyerek tanıtabiliriz. Yada seyahat ile  ilgili konularda içeriğe mi  ihtiyacınız var ? Sizin için ihtiyacınız olan içeriği yazmamız  için bize ulaşın!

Konuk Blogger

Gezgin Sandalet şu anda seyahat bloggerlarından gelen misafir yayınlarını kabul ediyor. Çok çeşitli konularda makaleler yayınlıyoruz. Hikayenizi bize gönderebilirsiniz.

E mail : ontheroaddream@gmail.com

E mail : gezginsandalet@gezginsandalet.com

Ana Sponsorlar 

Yalı Çapkını Boutique Hotel

Güverte Balık Restoran 

Daha önce çalışılan bazı markalar ;

Ibex Adventure Club Bölgesel Tur İçerikleri Tanıtımı

 

Avrupa Rüyası Yurt Dışı Tur Firması Tanıtım Yazısına  buradan ve logo üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Avsa-adasi.com.tr Tanıtım Yazısı ve Sponsorluk

Mihav.com Konuk Blogger ve Sponsorluk

Tirana Smile Konaklama Deneyimi ve Tanıtım Yazısına buradan ve logo üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya üzerinden yapılan Brand tanıtımları ,iş birliği ve barter çalışmalarına örnekler;

Ayvalık Ticaret Odası Basın Gezisi Konuk Blogger ; İlgili haber ve görsellere buradan ulaşabilirsiniz.

Tatildocia Tur Firması Sponsor Seyahat ; İnstagram Brand Çalışması, Bölgesel Tur İçerikleri Tanıtımı

Jrw Welmond Batum, Gürcistan Basın Gezisi Konuk Blogger ; Otel Konaklama ve Restoran Deneyimi . Bu deneyim ile ilgili daha fazla görsel için instagram hesabımdan sabitlenmiş hikayelere ulaşabilirsiniz.

Yapmış olduğum yemek deneyimi, konaklama deneyimi ve etkinlik ve festival çalışmalarından bazı görseller.