ANASAYFA,  WANDERPEDİA

Düğün Hediyeleri Seyahat Eden Çiftler İçin ,2020

Sık seyahat eden çiftler için bir düğün hediyeleri seçmek aslında hiçte zor değil. Onlara çatal-kaşık veya banyo havlusu vermek yerine, seyahat ürünleri hediye etmek yapılabilecek en mantıklı davranış.Her şeyden önce, bir ömür boyu birlikte yaşayacakları deneyimlere verdiğimiz hediyelerle ortak olacağız,. Bu bile güzel bir hediye seçtiğimiz anlamına gelir.

Yeni evlenen aşk kuşlarına düğün hediyesi seçmenizi kolaylaştıracak birkaç fikri sizler için derledim.

düğün hediyeleri

Tinggly Experience (Deneyimi )

Tinggly, şanslı bir çiftin dünya çapında 100’den fazla ülkede 350’den fazla dünyanın en iyi deneyimlerinden birisini seçmesine olanak tanıyan ve belirli miktarlarda hediye çekleri seçmenize olanak sağlayan bir site. Kapadokya’nin büyüleyici semalarında iki kişilik hava balonu gezisi  yada Oymapınar Yeşil Kanyonda Bot gezisi gibi Türkiyeninde içinde olduğu tüm dünyayı kapsayan seçenekler oldukça ilgi çekici. Onlara alacağınız Tinggly deneyim hediye çeki yanında kişiselleştirilmiş bir mesajla kapılarına paketlenmiş  şekilde ulaşacaktır. Tek yapmaları gereken tarihi belirlemeleri ve rezervasyon yaptırmalarıdır. En iyi kısmı ise bütçenize uyacak oldukça fazla seçenek var.

düğün hediyeleri

Pasaport Kapağı ve Bagaj Etiketi Seti

Mutlu çiftimiz, kuşkusuz gelecekte birlikte birçok geziye çıkacak. Onlara tekrar tekrar kullanabilecekleri bir hediye vermeye ne dersiniz ?

Pasaport kapakları ve bagaj etiket setleri en önemli seyahat belgelerini saklamaları ve güvenli bir şekilde muhafaza etmelerini kolaylaştırır. Hem onları güvende tutacak düğün hediyeleri vermiş olursunuz , hemde tüm seyahatlerinde sizi hatırlarlar.

düğün hediyeleri

Uyumlu Bavul Setleri

Daha akıllı ve daha güvenli seyahat etmelerine yardımcı olacak bir bavul setine ne dersiniz ? Düğün sonrası çiftimizin birde bavul stresi yaşamasını istemeyiz değil mi?  Uzun zamandır piyasada diğer bagaj setlerinden kendisini ayıran yeni bir ürün var. Bluesmart firmasının çıkarmış olduğu bu bagajlar seyahat edenlerin çantalarını uzaktan telefon uygulaması ile  kilitleyebileceği, bagaj ağırlıklarını kontrol edebileceği  hatta havaalanlarında akıllı cihazlarınız için priz arama derdinizi bitirebilecek şarj özelliğine sahip.

düğün hediyeleri

Seyahat Fotoğraf Kitabı

İnternette onlarca firma kendi fotoğraf kitaplarınızı tasarlamanız için hizmet veriyor. Seyahat sonrası  çekilen fotoğraflarını kişiselleştirilmiş albümlerle basmanıza yarayan bu sitelerden birinden hediye çeki alabilirsiniz. Çiftimiz balayında yada düğün sırasında çektiği fotoğrafları balayı temalarını kullanarak hikayeleştirebilirler. Sizde onlara ömürleri boyunca ellerinden düşmeyecek tek hikaye kitabını hediye etmiş olursunuz.

Lounge Hizmetleri

Uzun uçuşları daha eğlenceli hale getirmek için havaalanlarının lounge servislerinde günlük hizmet alabilirsiniz. Arkadaşlarınızın düğün yorgunluğunu atlamaları için  uçuş öncesi yada balayı sonrası dinlenmeleri için harika bir hediye vermiş olursunuz.

Bonus hediye . Ayrıca En iyi Otel Bulma Web Siteleri yazısını buradan okuyup, hediye olarak bir hafta sonu konaklaması hediye edebilirsiniz.

 Yayınlanma tarihi: 17 Haz 2019
Güncelleme: 5 Mayıs 2020

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir